Про нас

Ми – команда професіоналів своєї справи.

Ми спеціалізуємосья на виготовленні та постачанні пар тертя (кілець / втулок) для торцевих ущільнень з карбідокремнієвих матеріалів, силіційованого графіту (СГ-П та ін.), антифрикційного графіту (АГ1500, АГ1500-С5 і т.п.) та інших матеріалів; постачанні ремкомплектів (ЗІП) до ущільнень, а також вирішенням різних питань в області машинобудівного і деревообробного напрямків.

Ми виконуємо роботи по:

  • виготовленню пар тертя до торцевих ущільнень різних типів і нормалей (Т, ТМ, ОНК, ОНП, БО, ДНК, ДНТ, ДН), втулок і вкладишів підшипників ковзання з різних зносостійких, надтвердих матеріалів та кераміки (СГ-М, СГ-П, СГ-Т, карбід кремнію і ін.), твердих сплавів (ВН-20, ВН-20гр, ВК8 і ін.), а також м’яких зносостійких матеріалів на основі графіту (АГ1500-С5, Б83 та інших);

  • виготовленню кілець розрізних трьохсегментних ущільнювачів для машин з робочою температурою до 500 ° С;

  • виготовленню комплектів обладнання для контролю площинності робочої поверхні пар тертя інтерференційним методом;

  • ремонту торцевих ущільнень;

  • заточуванню стрічкових пилок по металу зі змінним і постійним кроком зуба, комплексному постачанню пил;

  • розробці прогресивних технологій механічної обробки та збиранню виробів, особливо для малих підприємств.

  • діагностиці та налагодженню деревообробного обладнання;

  • відновленню ріжучих властивостей всіх видів деревообробного інструменту, ремонту, балансуванню, налагодженню його збірних конструкцій.

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в області насосного і компресорного обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва (ремонт, діагностика), а також в постачанні запасних частин для нього (пари тертя, ГТВ, ЗІП та ін.), модернізації його вузлів і агрегатів.
За роки роботи компанії, нами були протестовані і відібрані кращі матеріали, які можуть бути застосовані в вузлах ущільнювальної техніки.
Обладнання, що використовується на підприємстві і спеціальні технічні рішення, впроваджені на виробництві, дозволяють отримувати вироби високої якості.

Ми сподіваємося, що в особі нашої організації Ви знайдете надійного і постійного партнера, який зможе професійно вирішити наявні проблеми в області машинобудівної галузі.

Знайти нас легко

Україна, м.Суми, вул.І.Сирка, 10

   +38 0542 60-42-42
  +38 067 266-12-12

Напишіть нам