Пари тертя для торцевих ущільнень

“НВП” Трайдент “виготовляє пари тертя (кільця, втулки) до торцевих ущільнень та інших подібних пристроїв з різних зносостійких матеріалів:

карбіду кремнія (SiC),

силіційованого графіту: СГ-М, СГ-П, СГ-Т;

антифрикційного графіту: АГ1500, АГ1500-СО5, АГ1500-Б83.

– інших типів матеріалів.

Кільця з карбіду кремнія, графіту СГ-П, антифрикційного графиту АГ1500 та ін. матеріалів виготовляються для торцевих ущільнень насосів вітчизняного та імпортного виробництва. Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти кільця і втулки різних розмірів і конфігурацій.

 

Надійність ущільнення багато в чому залежить від якості виконання робочих поверхонь пар тертя, властивостей і характеристик матеріалу, які забезпечують роботу з найменшим коефіцієнтом тертя.

Висока кваліфікація наших фахівців, багаторічний досвід роботи з важко оброблюваними матеріалами, технологічна надійність та контроль якості заслужено користується повагою.

Ми виготовляємо кільця і втулки практично будь-яких конфігурацій.

Гарантуємо відповідність виробів всім вимогам креслення та інших технічних регламентів і стандартів на даний вид продукції.

Для замовлення виробів необхідно:

1) направити на нашу адресу креслення (ескіз) кільця (втулки) або натурний зразок (якщо виконання ескізу неможливо силами замовника). Іноді можливо просто вказати точний номер креслення (при наявності його в базі підприємства).

2)  вказати матеріал і необхідну кількість деталей.

Буде добре, якщо замовник надасть умови роботи ущільнення: температура, робоче середовище, частота обертання валу, тиск.